Voetbal bij Ziggo Sport

Nations League speelschema 2020/21

Het Nations League 2020/21 speelschema bestaat uit wedstrijddagen in september, oktober en november 2020. Het betreffen zowel een uit- als een thuiswedstrijd tegen elk land uit de groep.

Standaard 5G bij Vodafone
Gebruik standaard het supersnelle 5G-netwerk bij een nieuw abonnement of sim only van Vodafone! Dubbele data + €5 per maand korting i.c.m. Ziggo!Bekijk 5G aanbiedingen

Update Coronavirus: vanwege het uitgestelde EK voetbal heeft de UEFA kleine wijzigingen in het speelschema doorgevoerd. Als een land minder dan 13 spelers heeft, zal de wedstrijd worden uitgesteld. Is dat niet mogelijk, dan verliest het verantwoordelijke land met 3-0. Kunnen beide landen niet deelnemen aan de wedstrijd, dan wordt er geloot wat de uitslag is (1-0, 0-0 of 0-1).

Update Roemenië - Noorwegen (15 nov): vanwege positieve coronatests is de selectie van Noorwegen niet afgereisd naar Roemenië. Roemenië heeft daarom reglementair met 3-0 gewonnen.

Update Zwitserland - Oekraïne (17 nov): vanwege positieve coronatests moet de selectie van Oekraïne in quarantaine. Zwitserland heeft daarom reglementair met 3-0 gewonnen.

Speelschema Nations League 2020/21






#1 do 03 sep 18:00 League D1
Letland Letland 0-0 Andorra Andorra
 
#2 do 03 sep 20:45 League A4
Duitsland Duitsland 1-1 Spanje Spanje
 
#3 do 03 sep 20:45 League A4
Oekraïne Oekraïne 2-1 Zwitserland Zwitserland
 
#4 do 03 sep 20:45 League B3
Rusland Rusland 3-1 Servië Servië
 
#5 do 03 sep 20:45 League B3
Turkije Turkije 0-1 Hongarije Hongarije
 
#6 do 03 sep 20:45 League B4
Bulgarije Bulgarije 1-1 Ierland Ierland
 
#7 do 03 sep 20:45 League B4
Finland Finland 0-1 Wales Wales
 
#8 do 03 sep 20:45 League C3
Moldavië Moldavië 1-1 Kosovo Kosovo
 
#9 do 03 sep 20:45 League C3
Slovenië Slovenië 0-0 Griekenland Griekenland
 
#10 do 03 sep 20:45 League D1
Faeröer Faeröer 3-2 Malta Malta
 
#11 vr 04 sep 18:00 League C4
Litouwen Litouwen 0-2 Kazachstan Kazachstan
 
#12 vr 04 sep 20:45 League A1
Italië Italië 1-1 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
#13 vr 04 sep 20:45 League A1
Nederland Nederland 1-0 Polen Polen
 
#14 vr 04 sep 20:45 League B1
Noorwegen Noorwegen 1-2 Oostenrijk Oostenrijk
 
#15 vr 04 sep 20:45 League B1
Roemenië Roemenië 1-1 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
#16 vr 04 sep 20:45 League B2
Schotland Schotland 1-1 Israël Israël
 
#17 vr 04 sep 20:45 League B2
Slowakije Slowakije 1-3 Tsjechië Tsjechië
 
#18 vr 04 sep 20:45 League C4
Wit-Rusland Wit-Rusland 0-2 Albanië Albanië
 
#19 za 05 sep 15:00 League C2
Macedonië Macedonië 2-1 Armenië Armenië
 
#20 za 05 sep 15:00 League D2
Gibraltar Gibraltar 1-0 San Marino San Marino
 
#21 za 05 sep 18:00 League A2
IJsland IJsland 0-1 Engeland Engeland
 
#22 za 05 sep 18:00 League C1
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-2 Luxemburg Luxemburg
 
#23 za 05 sep 18:00 League C1
Cyprus Cyprus 0-2 Montenegro Montenegro
 
#24 za 05 sep 18:00 League C2
Estland Estland 0-1 Georgië Georgië
 
#25 za 05 sep 20:45 League A2
Denemarken Denemarken 0-2 België België
 
#26 za 05 sep 20:45 League A3
Portugal Portugal 4-1 Kroatië Kroatië
 
#27 za 05 sep 20:45 League A3
Zweden Zweden 0-1 Frankrijk Frankrijk
 
#28 zo 06 sep 15:00 League B4
Wales Wales 1-0 Bulgarije Bulgarije
 
#29 zo 06 sep 15:00 League D1
Andorra Andorra 0-1 Faeröer Faeröer
 
#30 zo 06 sep 18:00 League B3
Hongarije Hongarije 2-3 Rusland Rusland
 
#31 zo 06 sep 18:00 League B4
Ierland Ierland 0-1 Finland Finland
 
#32 zo 06 sep 18:00 League C3
Slovenië Slovenië 1-0 Moldavië Moldavië
 
#33 zo 06 sep 20:45 League A4
Spanje Spanje 4-0 Oekraïne Oekraïne
 
#34 zo 06 sep 20:45 League A4
Zwitserland Zwitserland 1-1 Duitsland Duitsland
 
#35 zo 06 sep 20:45 League B3
Servië Servië 0-0 Turkije Turkije
 
#36 zo 06 sep 20:45 League C3
Kosovo Kosovo 1-2 Griekenland Griekenland
 
#37 zo 06 sep 20:45 League D1
Malta Malta 1-1 Letland Letland
 
#38 ma 07 sep 16:00 League C4
Kazachstan Kazachstan 1-3 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#39 ma 07 sep 20:45 League A1
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 1-2 Polen Polen
 
#40 ma 07 sep 20:45 League A1
Nederland Nederland 0-1 Italië Italië
 
#41 ma 07 sep 20:45 League B1
Oostenrijk Oostenrijk 2-3 Roemenië Roemenië
 
#42 ma 07 sep 20:45 League B1
Noord-Ierland Noord-Ierland 1-5 Noorwegen Noorwegen
 
#43 ma 07 sep 20:45 League B2
Tsjechië Tsjechië 1-2 Schotland Schotland
 
#44 ma 07 sep 20:45 League B2
Israël Israël 1-1 Slowakije Slowakije
 
#45 ma 07 sep 20:45 League C4
Albanië Albanië 0-1 Litouwen Litouwen
 
#46 di 08 sep 18:00 League C2
Armenië Armenië 2-0 Estland Estland
 
#47 di 08 sep 18:00 League C2
Georgië Georgië 1-1 Macedonië Macedonië
 
#48 di 08 sep 20:45 League A2
België België 5-1 IJsland IJsland
 
#49 di 08 sep 20:45 League A2
Denemarken Denemarken 0-0 Engeland Engeland
 
#50 di 08 sep 20:45 League A3
Frankrijk Frankrijk 4-2 Kroatië Kroatië
 
#51 di 08 sep 20:45 League A3
Zweden Zweden 0-2 Portugal Portugal
 
#52 di 08 sep 20:45 League C1
Cyprus Cyprus 0-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#53 di 08 sep 20:45 League C1
Luxemburg Luxemburg 0-1 Montenegro Montenegro
 
#54 di 08 sep 20:45 League D2
San Marino San Marino 0-2 Liechtenstein Liechtenstein
 
#55 za 10 okt 15:00 League C1
Luxemburg Luxemburg 2-0 Cyprus Cyprus
 
#56 za 10 okt 15:00 League C1
Montenegro Montenegro 2-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#57 za 10 okt 18:00 League D1
Faeröer Faeröer 1-1 Letland Letland
 
#58 za 10 okt 18:00 League D2
Liechtenstein Liechtenstein 0-1 Gibraltar Gibraltar
 
#59 za 10 okt 20:45 League A4
Spanje Spanje 1-0 Zwitserland Zwitserland
 
#60 za 10 okt 20:45 League A4
Oekraïne Oekraïne 1-2 Duitsland Duitsland
 
#61 za 10 okt 20:45 League D1
Andorra Andorra 0-0 Malta Malta
 
#62 zo 11 okt 15:00 League B4
Ierland Ierland 0-0 Wales Wales
 
#63 zo 11 okt 15:00 League C4
Kazachstan Kazachstan 0-0 Albanië Albanië
 
#64 zo 11 okt 18:00 League A1
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 0-0 Nederland Nederland
 
#65 zo 11 okt 18:00 League A2
Engeland Engeland 2-1 België België
 
#66 zo 11 okt 18:00 League A3
Kroatië Kroatië 2-1 Zweden Zweden
 
#67 zo 11 okt 18:00 League B1
Noorwegen Noorwegen 4-0 Roemenië Roemenië
 
#68 zo 11 okt 18:00 League B4
Finland Finland 2-0 Bulgarije Bulgarije
 
#69 zo 11 okt 18:00 League C2
Armenië Armenië 2-2 Georgië Georgië
 
#70 zo 11 okt 18:00 League C2
Estland Estland 3-3 Macedonië Macedonië
 
#71 zo 11 okt 18:00 League C4
Litouwen Litouwen 2-2 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#72 zo 11 okt 20:45 League A1
Polen Polen 0-0 Italië Italië
 
#73 zo 11 okt 20:45 League A2
IJsland IJsland 0-3 Denemarken Denemarken
 
#74 zo 11 okt 20:45 League A3
Frankrijk Frankrijk 0-0 Portugal Portugal
 
#75 zo 11 okt 20:45 League B1
Noord-Ierland Noord-Ierland 0-1 Oostenrijk Oostenrijk
 
#76 zo 11 okt 20:45 League B2
Israël Israël 1-2 Tsjechië Tsjechië
 
#77 zo 11 okt 20:45 League B2
Schotland Schotland 1-0 Slowakije Slowakije
 
#78 zo 11 okt 20:45 League B3
Rusland Rusland 1-1 Turkije Turkije
 
#79 zo 11 okt 20:45 League B3
Servië Servië 0-1 Hongarije Hongarije
 
#80 zo 11 okt 20:45 League C3
Griekenland Griekenland 2-0 Moldavië Moldavië
 
#81 zo 11 okt 20:45 League C3
Kosovo Kosovo 0-1 Slovenië Slovenië
 
#82 di 13 okt 18:00 League C1
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-0 Cyprus Cyprus
 
#87 di 13 okt 18:00 League D1
Letland Letland 0-1 Malta Malta
 
#83 di 13 okt 20:45 League A4
Duitsland Duitsland 3-3 Zwitserland Zwitserland
 
#84 di 13 okt 20:45 League A4
Oekraïne Oekraïne 1-0 Spanje Spanje
 
#85 di 13 okt 20:45 League C1
Montenegro Montenegro 1-2 Luxemburg Luxemburg
 
#86 di 13 okt 20:45 League D1
Faeröer Faeröer 2-0 Andorra Andorra
 
#88 di 13 okt 20:45 League D2
Liechtenstein Liechtenstein 0-0 San Marino San Marino
 
#89 wo 14 okt 18:00 League B4
Finland Finland 1-0 Ierland Ierland
 
#108 wo 14 okt 18:00 League C4
Litouwen Litouwen 0-0 Albanië Albanië
 
#90 wo 14 okt 20:45 League A1
Italië Italië 1-1 Nederland Nederland
 
#91 wo 14 okt 20:45 League A1
Polen Polen 3-0 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
#92 wo 14 okt 20:45 League A2
Engeland Engeland 0-1 Denemarken Denemarken
 
#93 wo 14 okt 20:45 League A2
IJsland IJsland 1-2 België België
 
#94 wo 14 okt 20:45 League A3
Kroatië Kroatië 1-2 Frankrijk Frankrijk
 
#95 wo 14 okt 20:45 League A3
Portugal Portugal 3-0 Zweden Zweden
 
#96 wo 14 okt 20:45 League B1
Noorwegen Noorwegen 1-0 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
#97 wo 14 okt 20:45 League B1
Roemenië Roemenië 0-1 Oostenrijk Oostenrijk
 
#98 wo 14 okt 20:45 League B2
Schotland Schotland 1-0 Tsjechië Tsjechië
 
#99 wo 14 okt 20:45 League B2
Slowakije Slowakije 2-3 Israël Israël
 
#100 wo 14 okt 20:45 League B3
Rusland Rusland 0-0 Hongarije Hongarije
 
#101 wo 14 okt 20:45 League B3
Turkije Turkije 2-2 Servië Servië
 
#102 wo 14 okt 20:45 League B4
Bulgarije Bulgarije 0-1 Wales Wales
 
#103 wo 14 okt 20:45 League C2
Estland Estland 1-1 Armenië Armenië
 
#104 wo 14 okt 20:45 League C2
Macedonië Macedonië 1-1 Georgië Georgië
 
#105 wo 14 okt 20:45 League C3
Griekenland Griekenland 0-0 Kosovo Kosovo
 
#106 wo 14 okt 20:45 League C3
Moldavië Moldavië 0-4 Slovenië Slovenië
 
#107 wo 14 okt 20:45 League C4
Wit-Rusland Wit-Rusland 1-0 Kazachstan Kazachstan
 
#109 za 14 nov 15:00 League D1
Malta Malta 3-1 Andorra Andorra
 
#110 za 14 nov 15:00 League D2
San Marino San Marino 0-0 Gibraltar Gibraltar
 
#111 za 14 nov 18:00 League C1
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-0 Montenegro Montenegro
 
#112 za 14 nov 18:00 League C1
Cyprus Cyprus 2-1 Luxemburg Luxemburg
 
#113 za 14 nov 18:00 League D1
Letland Letland 1-1 Faeröer Faeröer
 
#114 za 14 nov 20:45 League A3
Portugal Portugal 0-1 Frankrijk Frankrijk
 
#115 za 14 nov 20:45 League A3
Zweden Zweden 2-1 Kroatië Kroatië
 
#116 za 14 nov 20:45 League A4
Duitsland Duitsland 3-1 Oekraïne Oekraïne
 
#117 za 14 nov 20:45 League A4
Zwitserland Zwitserland 1-1 Spanje Spanje
 
#118 zo 15 nov 15:00 League B2
Slowakije Slowakije 1-0 Schotland Schotland
 
#119 zo 15 nov 15:00 League C2
Macedonië Macedonië 2-1 Estland Estland
 
#120 zo 15 nov 18:00 League A1
Nederland Nederland 3-1 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
#121 zo 15 nov 18:00 League B3
Turkije Turkije 3-2 Rusland Rusland
 
#122 zo 15 nov 18:00 League B4
Bulgarije Bulgarije 1-2 Finland Finland
 
#123 zo 15 nov 18:00 League B4
Wales Wales 1-0 Ierland Ierland
 
#124 zo 15 nov 18:00 League C2
Georgië Georgië 1-2 Armenië Armenië
 
#125 zo 15 nov 18:00 League C4
Albanië Albanië 3-1 Kazachstan Kazachstan
 
#126 zo 15 nov 18:00 League C4
Wit-Rusland Wit-Rusland 2-0 Litouwen Litouwen
 
#127 zo 15 nov 20:45 League A1
Italië Italië 2-0 Polen Polen
 
#128 zo 15 nov 20:45 League A2
België België 2-0 Engeland Engeland
 
#129 zo 15 nov 20:45 League A2
Denemarken Denemarken 2-1 IJsland IJsland
 
#130 zo 15 nov 20:45 League B1
Oostenrijk Oostenrijk 2-1 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
#131 zo 15 nov 20:45 League B1
Roemenië Roemenië 3-0 Noorwegen Noorwegen
 
#132 zo 15 nov 20:45 League B2
Tsjechië Tsjechië 1-0 Israël Israël
 
#133 zo 15 nov 20:45 League B3
Hongarije Hongarije 1-1 Servië Servië
 
#134 zo 15 nov 20:45 League C3
Moldavië Moldavië 0-2 Griekenland Griekenland
 
#135 zo 15 nov 20:45 League C3
Slovenië Slovenië 2-1 Kosovo Kosovo
 
#136 di 17 nov 20:45 League A3
Kroatië Kroatië 2-3 Portugal Portugal
 
#137 di 17 nov 20:45 League A3
Frankrijk Frankrijk 4-2 Zweden Zweden
 
#138 di 17 nov 20:45 League A4
Spanje Spanje 6-0 Duitsland Duitsland
 
#139 di 17 nov 20:45 League A4
Zwitserland Zwitserland 3-0 Oekraïne Oekraïne
 
#140 di 17 nov 20:45 League C1
Luxemburg Luxemburg 0-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#141 di 17 nov 20:45 League C1
Montenegro Montenegro 4-0 Cyprus Cyprus
 
#142 di 17 nov 20:45 League D1
Andorra Andorra 0-5 Letland Letland
 
#143 di 17 nov 20:45 League D1
Malta Malta 1-1 Faeröer Faeröer
 
#144 di 17 nov 20:45 League D2
Gibraltar Gibraltar 1-1 Liechtenstein Liechtenstein
 
#145 wo 18 nov 16:00 League C4
Albanië Albanië 3-2 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#146 wo 18 nov 16:00 League C4
Kazachstan Kazachstan 1-2 Litouwen Litouwen
 
#147 wo 18 nov 18:00 League C2
Armenië Armenië 1-0 Macedonië Macedonië
 
#148 wo 18 nov 18:00 League C2
Georgië Georgië 0-0 Estland Estland
 
#149 wo 18 nov 20:45 League A1
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 0-2 Italië Italië
 
#150 wo 18 nov 20:45 League A1
Polen Polen 1-2 Nederland Nederland
 
#151 wo 18 nov 20:45 League A2
België België 4-2 Denemarken Denemarken
 
#152 wo 18 nov 20:45 League A2
Engeland Engeland 4-0 IJsland IJsland
 
#153 wo 18 nov 20:45 League B1
Oostenrijk Oostenrijk 1-1 Noorwegen Noorwegen
 
#154 wo 18 nov 20:45 League B1
Noord-Ierland Noord-Ierland 1-1 Roemenië Roemenië
 
#155 wo 18 nov 20:45 League B2
Tsjechië Tsjechië 2-0 Slowakije Slowakije
 
#156 wo 18 nov 20:45 League B2
Israël Israël 1-0 Schotland Schotland
 
#157 wo 18 nov 20:45 League B3
Hongarije Hongarije 2-0 Turkije Turkije
 
#158 wo 18 nov 20:45 League B3
Servië Servië 5-0 Rusland Rusland
 
#159 wo 18 nov 20:45 League B4
Ierland Ierland 0-0 Bulgarije Bulgarije
 
#160 wo 18 nov 20:45 League B4
Wales Wales 3-1 Finland Finland
 
#161 wo 18 nov 20:45 League C3
Griekenland Griekenland 0-0 Slovenië Slovenië
 
#162 wo 18 nov 20:45 League C3
Kosovo Kosovo 1-0 Moldavië Moldavië
 

Na de loting zijn de 162 wedstrijden van het speelschema bekend gemaakt door de UEFA. De speeldata en tijden van de duels zijn door het uitgestelde EK iets gewijzigd, de UEFA komt binnenkort met een update van het Nations League schema.

De landen die op een bepaalde datum niet ingepland zijn, zijn beschikbaar voor oefenwedstrijden.

Nations League programma

  • 3 maart 2020: loting indeling groepen
  • 3-5 september 2020: wedstrijddag 1
  • 6-8 september 2020: wedstrijddag 2
  • 10-11 oktober 2020: wedstrijddag 3
  • 13-14 oktober 2020: wedstrijddag 4
  • 14-15 november 2020: wedstrijddag 5
  • 17-18 november 2020: wedstrijddag 6
  • December 2020: loting Final Four
  • 6-10 oktober 2021: Final Four
  • 24-29 maart 2022: promotie-/degratatie wedstrijden

Tijden Nations League wedstrijden

De tijden van de Nations League wedstrijden zijn als volgt:

  • 15:00 uur (zaterdag en zondag, optioneel)
  • 18:00 uur (zaterdag en zondag)
  • 20:45 uur

Seizoenen

Gepubliceerd op: 12-10-2017 | Bijgewerkt op: 26-10-2021 | Door:

Reageer op 'UEFA Nations League speelschema 2020/21 van Nederland en België'


Meer reacties tonen


Deel 'UEFA Nations League speelschema 2020/21 van Nederland en België'

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



Het UEFA Nations League speelschema 2020/21 bestaat uit 6 wedstrijddagen in september, oktober en november 2020. Dit is het volledige programma met de uitslagen.

Voetbal bij Ziggo Sport