Bet365

Nations League speelschema 2022/23

Het Nations League speelschema 2022/23 bestaat uit wedstrijddagen in juni en september 2022. Het betreffen zowel een uit- als een thuiswedstrijd tegen elk land uit de groep.

Vier van de zes wedstrijddagen zijn in juni, omdat het Wereldkampioenschap ook eind dat jaar plaatsvindt.

De vier groepswinnaars in League A spelen de finalewedstrijden in juni 2023. De groepswinnaars van de andere Leagues promoveren naar een hogere league voor het volgende seizoen.

De teams die vierde eindigen in hun groep in League A en B zullen direct degraderen. De nummers vier uit League C spelen in maart 2024 play-offs om te bepalen welke twee landen degraderen. De twee groepswinnaars uit League D promoveren.

Welkomstbonus tot wel 100 euro!
Ontvang tot wel 100 euro welkomstbonus bij Nederlandse bookmaker Bet365 om in te zetten op de Nations League!Pak die bonus

Speelschema Nations League






#9 do 02 jun 18:00 League C4
Georgië Georgië 18:00 Gibraltar Gibraltar
 
#1 do 02 jun 20:45 League A2
Tsjechië Tsjechië 20:45 Zwitserland Zwitserland
 
#2 do 02 jun 20:45 League A2
Spanje Spanje 20:45 Portugal Portugal
 
#3 do 02 jun 20:45 League B2
Albanië Albanië 20:45 Rusland Rusland
 
#4 do 02 jun 20:45 League B2
Israël Israël 20:45 IJsland IJsland
 
#5 do 02 jun 20:45 League B4
Servië Servië 20:45 Noorwegen Noorwegen
 
#6 do 02 jun 20:45 League B4
Slovenië Slovenië 20:45 Zweden Zweden
 
#7 do 02 jun 20:45 League C2
Cyprus of Estland Cyprus of Estland 20:45 Kosovo Kosovo
 
#8 do 02 jun 20:45 League C2
Noord-Ierland Noord-Ierland 20:45 Griekenland Griekenland
 
#10 do 02 jun 20:45 League C4
Bulgarije Bulgarije 20:45 Macedonië Macedonië
 
#11 do 02 jun 20:45 League D2
Cyprus of Estland Cyprus of Estland 20:45 San Marino San Marino
 
#16 vr 03 jun 16:00 League C3
Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië 16:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#12 vr 03 jun 20:45 League A1
Kroatië Kroatië 20:45 Oostenrijk Oostenrijk
 
#13 vr 03 jun 20:45 League A1
Frankrijk Frankrijk 20:45 Denemarken Denemarken
 
#14 vr 03 jun 20:45 League A4
België België 20:45 Nederland Nederland
 
#15 vr 03 jun 20:45 League A4
Polen Polen 20:45 Wales Wales
 
#17 vr 03 jun 20:45 League C3
Slowakije Slowakije 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#18 vr 03 jun 20:45 League D1
Letland Letland 20:45 Andorra Andorra
 
#19 vr 03 jun 20:45 League D1
Liechtenstein Liechtenstein 20:45 Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië
 
#22 za 04 jun 15:00 League B1
Schotland Schotland 15:00 Armenië Armenië
 
#20 za 04 jun 18:00 League A3
Hongarije Hongarije 18:00 Engeland Engeland
 
#24 za 04 jun 18:00 League B3
Finland Finland 18:00 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
#26 za 04 jun 18:00 League C1
Litouwen Litouwen 18:00 Luxemburg Luxemburg
 
#21 za 04 jun 20:45 League A3
Italië Italië 20:45 Duitsland Duitsland
 
#23 za 04 jun 20:45 League B1
Ierland Ierland 20:45 Oekraïne Oekraïne
 
#25 za 04 jun 20:45 League B3
Montenegro Montenegro 20:45 Roemenië Roemenië
 
#27 za 04 jun 20:45 League C1
Turkije Turkije 20:45 Faeröer Faeröer
 
#32 zo 05 jun 18:00 League C2
Cyprus of Estland Cyprus of Estland 18:00 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
#34 zo 05 jun 18:00 League C4
Gibraltar Gibraltar 18:00 Macedonië Macedonië
 
#36 zo 05 jun 18:00 League D2
San Marino San Marino 18:00 Malta Malta
 
#28 zo 05 jun 20:45 League A2
Tsjechië Tsjechië 20:45 Spanje Spanje
 
#29 zo 05 jun 20:45 League A2
Portugal Portugal 20:45 Zwitserland Zwitserland
 
#30 zo 05 jun 20:45 League B4
Servië Servië 20:45 Slovenië Slovenië
 
#31 zo 05 jun 20:45 League B4
Zweden Zweden 20:45 Noorwegen Noorwegen
 
#33 zo 05 jun 20:45 League C2
Kosovo Kosovo 20:45 Griekenland Griekenland
 
#35 zo 05 jun 20:45 League C4
Bulgarije Bulgarije 20:45 Georgië Georgië
 
#37 ma 06 jun 20:45 League A1
Oostenrijk Oostenrijk 20:45 Denemarken Denemarken
 
#38 ma 06 jun 20:45 League A1
Kroatië Kroatië 20:45 Frankrijk Frankrijk
 
#39 ma 06 jun 20:45 League A4
België België 20:45 Polen Polen
 
#40 ma 06 jun 20:45 League A4
Wales Wales 20:45 Nederland Nederland
 
#41 ma 06 jun 20:45 League B2
IJsland IJsland 20:45 Albanië Albanië
 
#42 ma 06 jun 20:45 League B2
Israël Israël 20:45 Rusland Rusland
 
#43 ma 06 jun 20:45 League C3
Wit-Rusland Wit-Rusland 20:45 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#44 ma 06 jun 20:45 League C3
Slowakije Slowakije 20:45 Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië
 
#45 ma 06 jun 20:45 League D1
Andorra Andorra 20:45 Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië
 
#46 ma 06 jun 20:45 League D1
Letland Letland 20:45 Liechtenstein Liechtenstein
 
#49 di 07 jun 18:00 League B1
Armenië Armenië 18:00 Ierland Ierland
 
#47 di 07 jun 20:45 League A3
Duitsland Duitsland 20:45 Engeland Engeland
 
#48 di 07 jun 20:45 League A3
Italië Italië 20:45 Hongarije Hongarije
 
#50 di 07 jun 20:45 League B1
Schotland Schotland 20:45 Oekraïne Oekraïne
 
#51 di 07 jun 20:45 League B3
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 20:45 Roemenië Roemenië
 
#52 di 07 jun 20:45 League B3
Finland Finland 20:45 Montenegro Montenegro
 
#53 di 07 jun 20:45 League C1
Faeröer Faeröer 20:45 Luxemburg Luxemburg
 
#54 di 07 jun 20:45 League C1
Litouwen Litouwen 20:45 Turkije Turkije
 
#55 do 09 jun 20:45 League A2
Portugal Portugal 20:45 Tsjechië Tsjechië
 
#56 do 09 jun 20:45 League A2
Zwitserland Zwitserland 20:45 Spanje Spanje
 
#57 do 09 jun 20:45 League B4
Noorwegen Noorwegen 20:45 Slovenië Slovenië
 
#58 do 09 jun 20:45 League B4
Zweden Zweden 20:45 Servië Servië
 
#59 do 09 jun 20:45 League C2
Griekenland Griekenland 20:45 Cyprus of Estland Cyprus of Estland
 
#60 do 09 jun 20:45 League C2
Kosovo Kosovo 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
#61 do 09 jun 20:45 League C4
Gibraltar Gibraltar 20:45 Bulgarije Bulgarije
 
#62 do 09 jun 20:45 League C4
Macedonië Macedonië 20:45 Georgië Georgië
 
#63 do 09 jun 20:45 League D2
Malta Malta 20:45 Cyprus of Estland Cyprus of Estland
 
#72 vr 10 jun 16:00 League D1
Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië 16:00 Letland Letland
 
#70 vr 10 jun 18:00 League C3
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 18:00 Slowakije Slowakije
 
#64 vr 10 jun 20:45 League A1
Oostenrijk Oostenrijk 20:45 Frankrijk Frankrijk
 
#65 vr 10 jun 20:45 League A1
Denemarken Denemarken 20:45 Kroatië Kroatië
 
#66 vr 10 jun 20:45 League A4
Nederland Nederland 20:45 Polen Polen
 
#67 vr 10 jun 20:45 League A4
Wales Wales 20:45 België België
 
#68 vr 10 jun 20:45 League B2
Albanië Albanië 20:45 Israël Israël
 
#69 vr 10 jun 20:45 League B2
Rusland Rusland 20:45 IJsland IJsland
 
#71 vr 10 jun 20:45 League C3
Wit-Rusland Wit-Rusland 20:45 Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië
 
#73 vr 10 jun 20:45 League D1
Andorra Andorra 20:45 Liechtenstein Liechtenstein
 
#78 za 11 jun 15:00 League B3
Montenegro Montenegro 15:00 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
#76 za 11 jun 18:00 League B1
Ierland Ierland 18:00 Schotland Schotland
 
#80 za 11 jun 18:00 League C1
Faeröer Faeröer 18:00 Litouwen Litouwen
 
#74 za 11 jun 20:45 League A3
Engeland Engeland 20:45 Italië Italië
 
#75 za 11 jun 20:45 League A3
Hongarije Hongarije 20:45 Duitsland Duitsland
 
#77 za 11 jun 20:45 League B1
Oekraïne Oekraïne 20:45 Armenië Armenië
 
#79 za 11 jun 20:45 League B3
Roemenië Roemenië 20:45 Finland Finland
 
#81 za 11 jun 20:45 League C1
Luxemburg Luxemburg 20:45 Turkije Turkije
 
#86 zo 12 jun 15:00 League C2
Ierland Ierland 15:00 Cyprus of Estland Cyprus of Estland
 
#84 zo 12 jun 18:00 League B4
Noorwegen Noorwegen 18:00 Zweden Zweden
 
#88 zo 12 jun 18:00 League C4
Georgië Georgië 18:00 Bulgarije Bulgarije
 
#89 zo 12 jun 18:00 League C4
Macedonië Macedonië 18:00 Gibraltar Gibraltar
 
#82 zo 12 jun 20:45 League A2
Spanje Spanje 20:45 Tsjechië Tsjechië
 
#83 zo 12 jun 20:45 League A2
Zwitserland Zwitserland 20:45 Portugal Portugal
 
#85 zo 12 jun 20:45 League B4
Slovenië Slovenië 20:45 Servië Servië
 
#87 zo 12 jun 20:45 League C2
Griekenland Griekenland 20:45 Kosovo Kosovo
 
#90 zo 12 jun 20:45 League D2
Malta Malta 20:45 San Marino San Marino
 
#97 ma 13 jun 16:00 League C3
Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië 16:00 Slowakije Slowakije
 
#98 ma 13 jun 18:00 League C3
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 18:00 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#91 ma 13 jun 20:45 League A1
Denemarken Denemarken 20:45 Oostenrijk Oostenrijk
 
#92 ma 13 jun 20:45 League A1
Frankrijk Frankrijk 20:45 Kroatië Kroatië
 
#93 ma 13 jun 20:45 League A4
Nederland Nederland 20:45 Wales Wales
 
#94 ma 13 jun 20:45 League A4
Polen Polen 20:45 België België
 
#95 ma 13 jun 20:45 League B2
IJsland IJsland 20:45 Israël Israël
 
#96 ma 13 jun 20:45 League B2
Rusland Rusland 20:45 Albanië Albanië
 
#107 di 14 jun 16:00 League D1
Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië 16:00 Andorra Andorra
 
#101 di 14 jun 18:00 League B1
Armenië Armenië 18:00 Schotland Schotland
 
#99 di 14 jun 20:45 League A3
Engeland Engeland 20:45 Hongarije Hongarije
 
#100 di 14 jun 20:45 League A3
Duitsland Duitsland 20:45 Italië Italië
 
#102 di 14 jun 20:45 League B1
Oekraïne Oekraïne 20:45 Ierland Ierland
 
#103 di 14 jun 20:45 League B3
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 20:45 Finland Finland
 
#104 di 14 jun 20:45 League B3
Roemenië Roemenië 20:45 Montenegro Montenegro
 
#105 di 14 jun 20:45 League C1
Luxemburg Luxemburg 20:45 Faeröer Faeröer
 
#106 di 14 jun 20:45 League C1
Turkije Turkije 20:45 Litouwen Litouwen
 
#108 di 14 jun 20:45 League D1
Liechtenstein Liechtenstein 20:45 Letland Letland
 
#115 do 22 sep 16:00 League C3
Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië 16:00 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#109 do 22 sep 20:45 League A1
Kroatië Kroatië 20:45 Denemarken Denemarken
 
#110 do 22 sep 20:45 League A1
Frankrijk Frankrijk 20:45 Oostenrijk Oostenrijk
 
#111 do 22 sep 20:45 League A4
België België 20:45 Wales Wales
 
#112 do 22 sep 20:45 League A4
Polen Polen 20:45 Nederland Nederland
 
#113 do 22 sep 20:45 League C1
Litouwen Litouwen 20:45 Faeröer Faeröer
 
#114 do 22 sep 20:45 League C1
Turkije Turkije 20:45 Luxemburg Luxemburg
 
#116 do 22 sep 20:45 League C3
Slowakije Slowakije 20:45 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#117 do 22 sep 20:45 League D1
Letland Letland 20:45 Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië
 
#118 do 22 sep 20:45 League D1
Liechtenstein Liechtenstein 20:45 Andorra Andorra
 
#121 vr 23 sep 18:00 League B1
Armenië Armenië 18:00 Oekraïne Oekraïne
 
#125 vr 23 sep 18:00 League C4
Georgië Georgië 18:00 Macedonië Macedonië
 
#119 vr 23 sep 20:45 League A3
Duitsland Duitsland 20:45 Hongarije Hongarije
 
#120 vr 23 sep 20:45 League A3
Italië Italië 20:45 Engeland Engeland
 
#122 vr 23 sep 20:45 League B1
Schotland Schotland 20:45 Ierland Ierland
 
#123 vr 23 sep 20:45 League B3
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 20:45 Montenegro Montenegro
 
#124 vr 23 sep 20:45 League B3
Finland Finland 20:45 Roemenië Roemenië
 
#126 vr 23 sep 20:45 League C4
Bulgarije Bulgarije 20:45 Gibraltar Gibraltar
 
#127 vr 23 sep 20:45 League D2
Cyprus of Estland Cyprus of Estland 20:45 Malta Malta
 
#130 za 24 sep 15:00 League B2
IJsland IJsland 15:00 Rusland Rusland
 
#132 za 24 sep 18:00 League B4
Slovenië Slovenië 18:00 Noorwegen Noorwegen
 
#134 za 24 sep 18:00 League C2
Ierland Ierland 18:00 Kosovo Kosovo
 
#128 za 24 sep 20:45 League A2
Tsjechië Tsjechië 20:45 Portugal Portugal
 
#129 za 24 sep 20:45 League A2
Spanje Spanje 20:45 Zwitserland Zwitserland
 
#131 za 24 sep 20:45 League B2
Israël Israël 20:45 Albanië Albanië
 
#133 za 24 sep 20:45 League B4
Servië Servië 20:45 Zweden Zweden
 
#135 za 24 sep 20:45 League C2
Cyprus of Estland Cyprus of Estland 20:45 Griekenland Griekenland
 
#145 zo 25 sep 15:00 League D1
Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië 15:00 Liechtenstein Liechtenstein
 
#142 zo 25 sep 18:00 League C3
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 18:00 Kazachstan of Moldavië Kazachstan of Moldavië
 
#136 zo 25 sep 20:45 League A1
Oostenrijk Oostenrijk 20:45 Kroatië Kroatië
 
#137 zo 25 sep 20:45 League A1
Denemarken Denemarken 20:45 Frankrijk Frankrijk
 
#138 zo 25 sep 20:45 League A4
Nederland Nederland 20:45 België België
 
#139 zo 25 sep 20:45 League A4
Wales Wales 20:45 Polen Polen
 
#140 zo 25 sep 20:45 League C1
Faeröer Faeröer 20:45 Turkije Turkije
 
#141 zo 25 sep 20:45 League C1
Luxemburg Luxemburg 20:45 Litouwen Litouwen
 
#143 zo 25 sep 20:45 League C3
Wit-Rusland Wit-Rusland 20:45 Slowakije Slowakije
 
#144 zo 25 sep 20:45 League D1
Andorra Andorra 20:45 Letland Letland
 
#146 ma 26 sep 20:45 League A3
Engeland Engeland 20:45 Duitsland Duitsland
 
#147 ma 26 sep 20:45 League A3
Hongarije Hongarije 20:45 Italië Italië
 
#148 ma 26 sep 20:45 League B1
Ierland Ierland 20:45 Armenië Armenië
 
#149 ma 26 sep 20:45 League B1
Oekraïne Oekraïne 20:45 Schotland Schotland
 
#150 ma 26 sep 20:45 League B3
Montenegro Montenegro 20:45 Finland Finland
 
#151 ma 26 sep 20:45 League B3
Roemenië Roemenië 20:45 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
#152 ma 26 sep 20:45 League C4
Gibraltar Gibraltar 20:45 Georgië Georgië
 
#153 ma 26 sep 20:45 League C4
Macedonië Macedonië 20:45 Bulgarije Bulgarije
 
#154 ma 26 sep 20:45 League D2
San Marino San Marino 20:45 Cyprus of Estland Cyprus of Estland
 
#155 di 27 sep 20:45 League A2
Portugal Portugal 20:45 Spanje Spanje
 
#156 di 27 sep 20:45 League A2
Zwitserland Zwitserland 20:45 Tsjechië Tsjechië
 
#157 di 27 sep 20:45 League B2
Albanië Albanië 20:45 IJsland IJsland
 
#158 di 27 sep 20:45 League B2
Rusland Rusland 20:45 Israël Israël
 
#159 di 27 sep 20:45 League B4
Noorwegen Noorwegen 20:45 Servië Servië
 
#160 di 27 sep 20:45 League B4
Zweden Zweden 20:45 Slovenië Slovenië
 
#161 di 27 sep 20:45 League C2
Griekenland Griekenland 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
#162 di 27 sep 20:45 League C2
Kosovo Kosovo 20:45 Cyprus of Estland Cyprus of Estland
 

De landen die op een bepaalde datum niet ingepland zijn, zijn beschikbaar voor oefenwedstrijden.

Nations League programma

Het programma en data van de Nations League is als volgt:

  • 16 december 2021: loting groepsfase
  • 2-8 juni 2022: wedstrijddag 1 en 2
  • 8-14 juni 2022: wedstrijddag 3
  • 22-27 september 2022: wedstrijddag 5 en 6
  • N.n.b.: loting finale
  • 14-15 juni 2023: halve finales
  • 18 juni 2023: troostfinale en finale
  • 21-23 en 24-26 maart 2024: play-offs

Tijden Nations League wedstrijden

De tijden van de Nations League wedstrijden zijn als volgt:

  • 15:00 uur (zaterdag en zondag, optioneel)
  • 18:00 uur (zaterdag en zondag)
  • 20:45 uur

Seizoenen

Gepubliceerd op: 12-10-2017 | Bijgewerkt op: 20-01-2022 | Door:

Reageer op 'UEFA Nations League speelschema in juni en september 2022'


Meer reacties tonen


Deel 'UEFA Nations League speelschema in juni en september 2022'

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



Het UEFA Nations League speelschema bestaat uit 6 wedstrijddagen in juni en september 2022. Dit is het volledige programma met de uitslagen.

5G van Vodafone