Nations League speelschema 2022/23

Het Nations League speelschema 2022/23 bestaat uit wedstrijddagen in juni en september 2022. Het betreffen zowel een uit- als een thuiswedstrijd tegen elk land uit de groep.

Vier van de zes wedstrijddagen zijn in juni, omdat het Wereldkampioenschap ook eind dat jaar plaatsvindt.

De vier groepswinnaars in League A spelen de finalewedstrijden in juni 2023. De groepswinnaars van de andere Leagues promoveren naar een hogere league voor het volgende seizoen.

De teams die vierde eindigen in hun groep in League A en B zullen direct degraderen. De nummers vier uit League C spelen in maart 2024 play-offs om te bepalen welke twee landen degraderen. De twee groepswinnaars uit League D promoveren.

Speelschema Nations League






wo 01 jun 18:00 League A4 #15
Polen Polen 2-1 Wales Wales
 
do 02 jun 18:00 League C2 #7
Cyprus Cyprus 0-2 Kosovo Kosovo
 
do 02 jun 18:00 League C4 #9
Georgië Georgië 4-0 Gibraltar Gibraltar
 
do 02 jun 18:00 League C4 #10
Bulgarije Bulgarije 1-1 Macedonië Macedonië
 
do 02 jun 18:00 League D2 #11
Estland Estland 2-0 San Marino San Marino
 
do 02 jun 20:45 League A2 #1
Tsjechië Tsjechië 2-1 Zwitserland Zwitserland
 
do 02 jun 20:45 League A2 #2
Spanje Spanje 1-1 Portugal Portugal
 
do 02 jun 20:45 League B2 #3
Albanië Albanië 20:45 Rusland Rusland
 
do 02 jun 20:45 League B2 #4
Israël Israël 2-2 IJsland IJsland
 
do 02 jun 20:45 League B4 #5
Servië Servië 0-1 Noorwegen Noorwegen
 
do 02 jun 20:45 League B4 #6
Slovenië Slovenië 0-2 Zweden Zweden
 
do 02 jun 20:45 League C2 #8
Noord-Ierland Noord-Ierland 0-1 Griekenland Griekenland
 
vr 03 jun 16:00 League C3 #16
Kazachstan Kazachstan 2-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
vr 03 jun 18:00 League D1 #18
Letland Letland 3-0 Andorra Andorra
 
vr 03 jun 20:45 League A1 #12
Kroatië Kroatië 0-3 Oostenrijk Oostenrijk
 
vr 03 jun 20:45 League A1 #13
Frankrijk Frankrijk 1-2 Denemarken Denemarken
 
vr 03 jun 20:45 League A4 #14
België België 1-4 Nederland Nederland
 
vr 03 jun 20:45 League C3 #17
Wit-Rusland Wit-Rusland 0-1 Slowakije Slowakije
 
vr 03 jun 20:45 League D1 #19
Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Moldavië Moldavië
 
za 04 jun 15:00 League B1 #49
Armenië Armenië 1-0 Ierland Ierland
 
za 04 jun 18:00 League A3 #20
Hongarije Hongarije 1-0 Engeland Engeland
 
za 04 jun 18:00 League B3 #24
Finland Finland 1-1 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
za 04 jun 18:00 League C1 #26
Litouwen Litouwen 0-2 Luxemburg Luxemburg
 
za 04 jun 20:45 League A3 #21
Italië Italië 1-1 Duitsland Duitsland
 
za 04 jun 20:45 League B3 #25
Montenegro Montenegro 2-0 Roemenië Roemenië
 
za 04 jun 20:45 League C1 #27
Turkije Turkije 4-0 Faeröer Faeröer
 
zo 05 jun 15:00 League D2 #36
San Marino San Marino 0-2 Malta Malta
 
zo 05 jun 18:00 League C2 #32
Cyprus Cyprus 0-0 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
zo 05 jun 18:00 League C4 #34
Gibraltar Gibraltar 0-2 Macedonië Macedonië
 
zo 05 jun 20:45 League A2 #28
Tsjechië Tsjechië 2-2 Spanje Spanje
 
zo 05 jun 20:45 League A2 #29
Portugal Portugal 4-0 Zwitserland Zwitserland
 
zo 05 jun 20:45 League B4 #30
Servië Servië 4-1 Slovenië Slovenië
 
zo 05 jun 20:45 League B4 #31
Zweden Zweden 1-2 Noorwegen Noorwegen
 
zo 05 jun 20:45 League C2 #33
Kosovo Kosovo 0-1 Griekenland Griekenland
 
zo 05 jun 20:45 League C4 #35
Bulgarije Bulgarije 2-5 Georgië Georgië
 
ma 06 jun 18:00 League D1 #46
Letland Letland 1-0 Liechtenstein Liechtenstein
 
ma 06 jun 20:45 League A1 #37
Oostenrijk Oostenrijk 0-1 Denemarken Denemarken
 
ma 06 jun 20:45 League A1 #38
Kroatië Kroatië 1-1 Frankrijk Frankrijk
 
ma 06 jun 20:45 League B2 #41
IJsland IJsland 1-1 Albanië Albanië
 
ma 06 jun 20:45 League B2 #42
Israël Israël 20:45 Rusland Rusland
 
ma 06 jun 20:45 League C3 #43
Wit-Rusland Wit-Rusland 0-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
ma 06 jun 20:45 League C3 #44
Slowakije Slowakije 0-1 Kazachstan Kazachstan
 
ma 06 jun 20:45 League D1 #45
Andorra Andorra 0-0 Moldavië Moldavië
 
di 07 jun 18:00 League B3 #52
Finland Finland 2-0 Montenegro Montenegro
 
di 07 jun 20:45 League A3 #47
Duitsland Duitsland 1-1 Engeland Engeland
 
di 07 jun 20:45 League A3 #48
Italië Italië 2-1 Hongarije Hongarije
 
di 07 jun 20:45 League B3 #51
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 1-0 Roemenië Roemenië
 
di 07 jun 20:45 League C1 #53
Faeröer Faeröer 0-1 Luxemburg Luxemburg
 
di 07 jun 20:45 League C1 #54
Litouwen Litouwen 0-6 Turkije Turkije
 
wo 08 jun 20:45 League A4 #39
België België 6-1 Polen Polen
 
wo 08 jun 20:45 League A4 #40
Wales Wales 1-2 Nederland Nederland
 
wo 08 jun 20:45 League B1 #22
Schotland Schotland 2-0 Armenië Armenië
 
wo 08 jun 20:45 League B1 #23
Ierland Ierland 0-1 Oekraïne Oekraïne
 
do 09 jun 20:45 League A2 #55
Portugal Portugal 2-0 Tsjechië Tsjechië
 
do 09 jun 20:45 League A2 #56
Zwitserland Zwitserland 0-1 Spanje Spanje
 
do 09 jun 20:45 League B4 #57
Noorwegen Noorwegen 0-0 Slovenië Slovenië
 
do 09 jun 20:45 League B4 #58
Zweden Zweden 0-1 Servië Servië
 
do 09 jun 20:45 League C2 #59
Griekenland Griekenland 3-0 Cyprus Cyprus
 
do 09 jun 20:45 League C2 #60
Kosovo Kosovo 3-2 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
do 09 jun 20:45 League C4 #61
Gibraltar Gibraltar 1-1 Bulgarije Bulgarije
 
do 09 jun 20:45 League C4 #62
Macedonië Macedonië 0-3 Georgië Georgië
 
do 09 jun 20:45 League D2 #63
Malta Malta 1-2 Estland Estland
 
vr 10 jun 18:00 League C3 #70
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-1 Slowakije Slowakije
 
vr 10 jun 18:00 League D1 #72
Moldavië Moldavië 2-4 Letland Letland
 
vr 10 jun 20:45 League A1 #64
Oostenrijk Oostenrijk 1-1 Frankrijk Frankrijk
 
vr 10 jun 20:45 League A1 #65
Denemarken Denemarken 0-1 Kroatië Kroatië
 
vr 10 jun 20:45 League B2 #68
Albanië Albanië 1-2 Israël Israël
 
vr 10 jun 20:45 League B2 #69
Rusland Rusland 20:45 IJsland IJsland
 
vr 10 jun 20:45 League C3 #71
Wit-Rusland Wit-Rusland 1-1 Kazachstan Kazachstan
 
vr 10 jun 20:45 League D1 #73
Andorra Andorra 2-1 Liechtenstein Liechtenstein
 
za 11 jun 15:00 League B1 #77
Oekraïne Oekraïne 3-0 Armenië Armenië
 
za 11 jun 18:00 League B1 #76
Ierland Ierland 3-0 Schotland Schotland
 
za 11 jun 18:00 League C1 #80
Faeröer Faeröer 2-1 Litouwen Litouwen
 
za 11 jun 20:45 League A3 #74
Engeland Engeland 0-0 Italië Italië
 
za 11 jun 20:45 League A3 #75
Hongarije Hongarije 1-1 Duitsland Duitsland
 
za 11 jun 20:45 League A4 #66
Nederland Nederland 2-2 Polen Polen
 
za 11 jun 20:45 League A4 #67
Wales Wales 1-1 België België
 
za 11 jun 20:45 League B3 #78
Montenegro Montenegro 1-1 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
za 11 jun 20:45 League B3 #79
Roemenië Roemenië 1-0 Finland Finland
 
za 11 jun 20:45 League C1 #81
Luxemburg Luxemburg 0-2 Turkije Turkije
 
zo 12 jun 15:00 League C2 #86
Noord-Ierland Noord-Ierland 2-2 Cyprus Cyprus
 
zo 12 jun 18:00 League B4 #84
Noorwegen Noorwegen 3-2 Zweden Zweden
 
zo 12 jun 18:00 League C4 #88
Georgië Georgië 0-0 Bulgarije Bulgarije
 
zo 12 jun 18:00 League C4 #89
Macedonië Macedonië 4-0 Gibraltar Gibraltar
 
zo 12 jun 20:45 League A2 #82
Spanje Spanje 2-0 Tsjechië Tsjechië
 
zo 12 jun 20:45 League A2 #83
Zwitserland Zwitserland 1-0 Portugal Portugal
 
zo 12 jun 20:45 League B4 #85
Slovenië Slovenië 2-2 Servië Servië
 
zo 12 jun 20:45 League C2 #87
Griekenland Griekenland 2-0 Kosovo Kosovo
 
zo 12 jun 20:45 League D2 #90
Malta Malta 1-0 San Marino San Marino
 
ma 13 jun 16:00 League C3 #97
Kazachstan Kazachstan 2-1 Slowakije Slowakije
 
ma 13 jun 18:00 League C3 #98
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 2-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
ma 13 jun 20:45 League A1 #91
Denemarken Denemarken 2-0 Oostenrijk Oostenrijk
 
ma 13 jun 20:45 League A1 #92
Frankrijk Frankrijk 0-1 Kroatië Kroatië
 
ma 13 jun 20:45 League B2 #95
IJsland IJsland 2-2 Israël Israël
 
ma 13 jun 20:45 League B2 #96
Rusland Rusland 20:45 Albanië Albanië
 
di 14 jun 18:00 League B1 #101
Armenië Armenië 1-4 Schotland Schotland
 
di 14 jun 18:00 League D1 #107
Moldavië Moldavië 2-1 Andorra Andorra
 
di 14 jun 20:45 League A3 #99
Engeland Engeland 0-4 Hongarije Hongarije
 
di 14 jun 20:45 League A3 #100
Duitsland Duitsland 5-2 Italië Italië
 
di 14 jun 20:45 League A4 #93
Nederland Nederland 3-2 Wales Wales
 
di 14 jun 20:45 League A4 #94
Polen Polen 0-1 België België
 
di 14 jun 20:45 League B1 #102
Oekraïne Oekraïne 1-1 Ierland Ierland
 
di 14 jun 20:45 League B3 #103
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 3-2 Finland Finland
 
di 14 jun 20:45 League B3 #104
Roemenië Roemenië 0-3 Montenegro Montenegro
 
di 14 jun 20:45 League C1 #105
Luxemburg Luxemburg 2-2 Faeröer Faeröer
 
di 14 jun 20:45 League C1 #106
Turkije Turkije 2-0 Litouwen Litouwen
 
di 14 jun 20:45 League D1 #108
Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Letland Letland
 
wo 21 sep 20:45 League B1 #50
Schotland Schotland 3-0 Oekraïne Oekraïne
 
do 22 sep 16:00 League C3 #115
Kazachstan Kazachstan 2-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
do 22 sep 18:00 League D1 #117
Letland Letland 1-2 Moldavië Moldavië
 
do 22 sep 20:45 League A1 #109
Kroatië Kroatië 2-1 Denemarken Denemarken
 
do 22 sep 20:45 League A1 #110
Frankrijk Frankrijk 2-0 Oostenrijk Oostenrijk
 
do 22 sep 20:45 League A4 #111
België België 2-1 Wales Wales
 
do 22 sep 20:45 League A4 #112
Polen Polen 0-2 Nederland Nederland
 
do 22 sep 20:45 League C1 #113
Litouwen Litouwen 1-1 Faeröer Faeröer
 
do 22 sep 20:45 League C1 #114
Turkije Turkije 3-3 Luxemburg Luxemburg
 
do 22 sep 20:45 League C3 #116
Slowakije Slowakije 1-2 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
do 22 sep 20:45 League D1 #118
Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Andorra Andorra
 
vr 23 sep 18:00 League C4 #125
Georgië Georgië 2-0 Macedonië Macedonië
 
vr 23 sep 18:00 League D2 #127
Estland Estland 2-1 Malta Malta
 
vr 23 sep 20:45 League A3 #119
Duitsland Duitsland 0-1 Hongarije Hongarije
 
vr 23 sep 20:45 League A3 #120
Italië Italië 1-0 Engeland Engeland
 
vr 23 sep 20:45 League B3 #123
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 1-0 Montenegro Montenegro
 
vr 23 sep 20:45 League B3 #124
Finland Finland 1-1 Roemenië Roemenië
 
vr 23 sep 20:45 League C4 #126
Bulgarije Bulgarije 5-1 Gibraltar Gibraltar
 
za 24 sep 15:00 League B2 #130
IJsland IJsland 15:00 Rusland Rusland
 
za 24 sep 18:00 League B1 #121
Armenië Armenië 0-5 Oekraïne Oekraïne
 
za 24 sep 18:00 League B4 #132
Slovenië Slovenië 2-1 Noorwegen Noorwegen
 
za 24 sep 18:00 League C2 #134
Noord-Ierland Noord-Ierland 2-1 Kosovo Kosovo
 
za 24 sep 20:45 League A2 #128
Tsjechië Tsjechië 0-4 Portugal Portugal
 
za 24 sep 20:45 League A2 #129
Spanje Spanje 1-2 Zwitserland Zwitserland
 
za 24 sep 20:45 League B1 #122
Schotland Schotland 2-1 Ierland Ierland
 
za 24 sep 20:45 League B2 #131
Israël Israël 2-1 Albanië Albanië
 
za 24 sep 20:45 League B4 #133
Servië Servië 4-1 Zweden Zweden
 
za 24 sep 20:45 League C2 #135
Cyprus Cyprus 1-0 Griekenland Griekenland
 
zo 25 sep 15:00 League D1 #144
Andorra Andorra 1-1 Letland Letland
 
zo 25 sep 15:00 League D1 #145
Moldavië Moldavië 2-0 Liechtenstein Liechtenstein
 
zo 25 sep 18:00 League C3 #142
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 3-0 Kazachstan Kazachstan
 
zo 25 sep 18:00 League C3 #143
Slowakije Slowakije 1-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
zo 25 sep 20:45 League A1 #136
Oostenrijk Oostenrijk 1-3 Kroatië Kroatië
 
zo 25 sep 20:45 League A1 #137
Denemarken Denemarken 2-0 Frankrijk Frankrijk
 
zo 25 sep 20:45 League A4 #138
Nederland Nederland 1-0 België België
 
zo 25 sep 20:45 League A4 #139
Wales Wales 0-1 Polen Polen
 
zo 25 sep 20:45 League C1 #140
Faeröer Faeröer 2-1 Turkije Turkije
 
zo 25 sep 20:45 League C1 #141
Luxemburg Luxemburg 1-0 Litouwen Litouwen
 
ma 26 sep 20:45 League A3 #146
Engeland Engeland 3-3 Duitsland Duitsland
 
ma 26 sep 20:45 League A3 #147
Hongarije Hongarije 0-2 Italië Italië
 
ma 26 sep 20:45 League B3 #150
Montenegro Montenegro 0-2 Finland Finland
 
ma 26 sep 20:45 League B3 #151
Roemenië Roemenië 4-1 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
ma 26 sep 20:45 League C4 #152
Gibraltar Gibraltar 1-2 Georgië Georgië
 
ma 26 sep 20:45 League C4 #153
Macedonië Macedonië 0-1 Bulgarije Bulgarije
 
ma 26 sep 20:45 League D2 #154
San Marino San Marino 0-4 Estland Estland
 
di 27 sep 20:45 League A2 #155
Portugal Portugal 0-1 Spanje Spanje
 
di 27 sep 20:45 League A2 #156
Zwitserland Zwitserland 2-1 Tsjechië Tsjechië
 
di 27 sep 20:45 League B1 #148
Ierland Ierland 3-2 Armenië Armenië
 
di 27 sep 20:45 League B1 #149
Oekraïne Oekraïne 0-0 Schotland Schotland
 
di 27 sep 20:45 League B2 #157
Albanië Albanië 1-1 IJsland IJsland
 
di 27 sep 20:45 League B2 #158
Rusland Rusland 20:45 Israël Israël
 
di 27 sep 20:45 League B4 #159
Noorwegen Noorwegen 0-2 Servië Servië
 
di 27 sep 20:45 League B4 #160
Zweden Zweden 1-1 Slovenië Slovenië
 
di 27 sep 20:45 League C2 #161
Griekenland Griekenland 3-1 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
di 27 sep 20:45 League C2 #162
Kosovo Kosovo 5-1 Cyprus Cyprus
 

De landen die op een bepaalde datum niet ingepland zijn, zijn beschikbaar voor oefenwedstrijden.

Nations League programma

Het programma en data van de Nations League is als volgt:

  • 16 december 2021: loting groepsfase
  • 2-8 juni 2022: wedstrijddag 1 en 2
  • 8-14 juni 2022: wedstrijddag 3
  • 22-27 september 2022: wedstrijddag 5 en 6
  • N.n.b.: loting finale
  • 14-15 juni 2023: halve finales
  • 18 juni 2023: troostfinale en finale
  • 21-23 en 24-26 maart 2024: play-offs

Tijden Nations League wedstrijden

De tijden van de Nations League wedstrijden zijn als volgt:

  • 15:00 uur (zaterdag en zondag, optioneel)
  • 18:00 uur (zaterdag en zondag)
  • 20:45 uur

Seizoenen

Datum gepubliceerd: | Datum bijgewerkt: 27-11-2022 | Auteur:

Reageer op 'UEFA Nations League speelschema in juni en september 2022'


2 reacties op 'UEFA Nations League speelschema in juni en september 2022'

Noe

Wanneer is de finale

Geplaatst op 10-06-2022 om 08:01
Stijn De Smet

Heeyy,
Ik zou wel graag een wedstrijd van België willen bijwonen in september.
Alvast bedankt !

Geplaatst op 06-04-2022 om 01:12

Meer reacties tonen


Deel 'UEFA Nations League speelschema in juni en september 2022'

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



Het UEFA Nations League speelschema bestaat uit 6 wedstrijddagen in juni en september 2022. Dit is het volledige programma met de uitslagen.


Over de auteur van 'UEFA Nations League speelschema in juni en september 2022'

Patrick (auteur en webmaster)

Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdate.